Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The lost art of listening to albums...
https://www.latimes.com/entertainment-ar...pl2laSKAlE

The lost art of deep listening: Choose an album. Lose the phone. Close your eyes.

What are you all doing to stay sane in these insane times?
I'm one of those introverted people who lives in the country, so honestly, my lifestyle has not changed a lot.  But I think I'll do the album listening exercise today.  

Peace and love to you all.
Reply
My comments to the above link disappeared.

List your Top 5 favorite albums to listen to on vinyl.

What else are you all (that's Wisconsin for y'all) doing to stay sane during these insane times?
Reply
Any Springsteen album pre Born in the USA. Don't get me wrong I love everything he has done but I can listen to the first one's front to back over and over.
Tom Petty : The Last DJ.
ELO : Eldorado
REO : High Infidelity
Supertramp : Breakfast in America
Bob Welch : French Kiss
Merle Haggard :Keep Movin' On
Great subject its a really good time to dust off the old vinyl. Got me thinkin now.
Reply
Więc jak 4D może osiągnąć w asfalcie? Kiedy wydawało mi się, że jestem Salomon Supercross GTX, byłem dość oszołomiony, ponieważ przejąłem podstawową funkcję z Alphaedge 4D, oprócz Teraz jestem niezdecydowany, naprawdę doświadczyłem pierwszej praktycznej wiedzy, mając trampki do biegania, które są porównywalne z tym. Powracająca akcja z adidas 4D jest trochę przerażająca, podczas gdy korzystając z kilku podstawowych sposobów emocji, w tym będziesz spacerował po niebiańskim satelicie. Zwykle radziłem sobie również z Ultraboostem Buty Salomon Sense Ride GTX sprzedaż przed użyciem wyprodukowanych podeszew środkowych, oprócz kiedy szybko się zwrócił. 4D po prostu wyprodukował, każdy chciałby funkcjonować. Jak tylko kilka podstawowych, Kiedy myślałem, że ukończę kilka znacznie więcej. Podstawowy tak często wierzył, w tym najnowsze dziewczyny, kiedy Kiedy wziąłem te osoby do dyspozycji, dodatkowo do za każdym razem, gdy jednak ostatecznie zyskałem siłę, buty Salomon Speedcross 5 pomagają mi osobiście pokonać dodatkowy dystans, a może parę. Z uwagi na niewielką wagę, ta siła robocza zlokalizowała ZX cztery tysiące, aby pomóc w osiągnięciu lub przekroczeniu twoich celów z łatwością oprócz skuteczności. 4D skutecznie sprawdza się w butach do biegania przez cały dzień, bez względu na to, czy będziesz chodził na spacery, korzystając z lokalizacji, czy może badając trasy zjazdowe.

Dokąd zmierza adidas w tym artykule? W przeszłości tak często zagłębialiśmy się w różne zbliżające się zupełnie nowe sylwetki prezentujące technologiczne 4D know-how, co daje jeszcze lepsze wyobrażenie o tym, co będzie w przyszłości. Zdecydowanie wydrukowano to w 3D stóp, to wciąż jest uwzględnione w kategorii skuteczności, na przykład używanie zupełnie nowego, nienazwanego joggera, choć kontynuacja jest wypuszczeniem do twojego sposobu życia z zastąpieniem w kierunku I-5923, pierwszych butów Salomon online Ultraboost, oprócz zaprojektowanego przez konsorcjum 4D Jogger V2.

W tej chwili technologiczną wiedzę adidas Futurecraft 4D można znaleźć za pomocą zaledwie kilku sylwetek, Alphaedge 4D wraz z ZX4000_4D. Oba produkty są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych specjalnie przez adidas, wyceniając odpowiednio 300 USD i 350 USD. Rosnąca liczba zestawów, które stają się dostępne dla każdego generatora, sprawia, że ​​większość z nas może zobaczyć jeszcze więcej modeli oprócz kolorystyki związanej z butami 4D z 2020 r. Żyjemy bez wątpienia z entuzjazmem, aby odkryć przyszłość. oprócz każdego, kto również jest podobny, będziesz chciał zabezpieczyć element, aby pomóc JustFreshKicks w tych ogłoszeniach oprócz wiadomości.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Shooter Jennings' Electric Rodeo | Return to Top | | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication